KONKURS O PATRONIE SZKOŁY

KONKURS O HISTORII PATRONA SZKOŁY

W dniu 10.05.2012 r. odbył się pierwszy konkurs o historii patrona szkoły "Marynarce Wojennej RP" dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Uczniowie pisali test z historii Marynarki Wojennej, który nie przysporzył im większych problemów, czego dowodem jest bezbłędna praca jednej z uczennic Gimnazjum. Po sprawdzeniu prac wyniki uplasowały sie następująco:

I miejsce: Wiktoria Wojciechowska - V b, Aleksandra Nadolska - VI

II miejsce: Aleksandra Bobowska - V b

III miejsce: Martyna Justyńska - V b

I miejsce: Natalia Wysiecka - II a

II miejsce: Sandra Lass - III a, Emilia Wiśniewska - III a, Katarzyna Janas - III b

Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się  podczas uroczystości związanych z Dniem Flagi i świętem Konstytucji 3 Maja, którą to zaszczycą przedstawiciele Marynarki Wojennej z Gdyni. Już z niecierpliwością czekamy na następny rok i kolejną edycję konkursu.