• Do wakacji: WAKACJE!!! dni

OBCHODY ŚWIĘTA FLAGI I KONSTYTUCJI 3-GO MAJA

OBCHODY ŚWIĘTA FLAGI I UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3-GO MAJA

Ważne majowe święta patriotyczne obchodziliśmy w wyjątkowy sposób, goszcząc w progach naszej szkoły przedstawicieli Marynarki Wojennej RP - patrona szkoły.

Uroczystość składała się z części oficjalnej, którą uświetnił występ kompanii reprezentacyjnej MW, występy artystyczne młodzieży  oraz odśpiewanie po raz pierwszy oficjalnego hymnu szkoły.

Część sportową stanowiły rozgrywki w piłkę siatkową między czterema drużynami- pracownikami GDKiS-u, Marynarki Wojennej, uczniami i nauczycielami.

Zwycięzcami ex aequo zostali marynarze  i nauczyciele, puchar trafił w ręce gości z Marynarki Wojennej.

Uroczystość dostarczyła uczestnikom oraz widzom wielu emocji oraz pozytywnych przeżyć. Była to okazja do integracji całej społeczności szkolnej i lokalnej z gośćmi- żołnierzami Marynarki Wojennej RP.