ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

Dzień 29 czerwca 2012 r. dla dzieci i młodzieży z naszej gminy był dniem wyjątkowym. Po wyjątkowo długim w tym roku okresie wytężonej nauki, odrabiania lekcji, pisania wypracowań itd. nastał koniec roku szkolnego 2011/2012 i początek upragnionych wakacji – wypoczynku w letnie, upalne dni.

W tym właśnie dniu uroczyście podsumowano i pożegnano mijający rok szkolny – nie zabrakło przemówień zaproszonych gości, m.in. Wójta Ostaszewa Pana Roberta Ciżmowskiego, Przewodniczącego Rady Gminy Ostaszewo Pana Wojciecha Wycichowskiego, wystąpień p.o. Dyrektora ZS w Ostaszewie Pani Joanny Wójtowicz, jak również nagrodzono najbardziej pracowitych i wyróżniających się uczniów. Pożegnano absolwentów gimnazjum, życząc im powodzenia i dokonano zmiany pocztu sztandarowego, nad którym opiękę będą sprawować młodsi koledzy. Na uroczystości społeczność szkolna nie tylko odśpiewała hymn narodowy, ale również po raz pierwszy wszyscy wspólnie odśpiewali hymn szkoły. Oczywiście nie mogło zabraknąć wręczenia listów gratulacyjnych i podziękowań dla rodziców naszych dzieci.

Uroczystość, na której nie tylko pożegnano rok szkolny, ale radośnie przywitano wakacje, zorganizowano w Hali Sportowej w Ostaszewie.