UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Witamy w Roku Szkolnym 2012/2013

3 września miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół w Ostaszewie.

Na początku uroczystości wprowadzono sztandar szkoły, odśpiewano Hymn Polski i Hymn Szkoły. Pani dyrektor Joanna Wójtowicz przedstawiła wszystkim zgromadzonym nową Panią dyrektor Alicję Redlicką, która od 1 września pełni funkcję dyrektora naszej placówki, a następnie powitano wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli oraz uczniów.

Po krótkiej przemowie Pani Alicja Redlicka zaprezentowała się szerszej społeczności szkolnej. Przekazano zmiany jakie zaszły w gronie pedagogicznym, z pracy w naszej szkole po wielu latach pracy zrezygnowała Pani Małgorzata Bielawska, zabraknie również Pani Ilony Łuczak, Pani Katarzyny Rembiszewskiej, Pana Marka Marcinkowskiego, Pana Artura Rudzińskiego, Pana Marcina Szczepanka i Pani Eweliny Kowalskiej - WSZYSTKIM ŻYCZYMY POWODZENIA W ŻYCIU PRYWATNYM I ZAWODOWYM.

Po zakończonej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.

Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły wielu sukcesów, dobrych wyników w nauce i spełnienia marzeń.