MECZ PIŁKI NOŻNEJ U-21 POLSKA - PORTUGALIA

Dnia 10. 09. odbył sie kolejny już wyjazd 52 uczniów naszej szkoły na mecz piłki nożnej. Tym razem kibicowaliśmy reprezentacji Polski w meczu kadry młodzieżowej w czasie eliminacji mistrzostw świata. Uczniowie mogli zobaczyć starcie Polski z Portugalią. Na stadionie miejskim w Gdyni było ponad 10 tysięcy kibiców i wszyscy bardzo dobrze się bawili. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem i niestety naszej drużynie nie udało się awansować do finałowego turnieju mistrzostw świata.

Opiekunami na tym spotkaniu byli: Panie Agnieszka Rozwalak, Marzena Werbowska, Bożena Schulist i Panowie Dariusz Werbowski i Sławomir Rozwalak.

Sławek Rozwalak