DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

15 października to dzień, w którym uroczyście obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej - święto wszystkich pracowników szkoły. Apel składał się z części oficjalnej, prowadzonej przez Panią Dyrektor Alicję Redlicką. W tej części wysłuchaliśmy przemówień Pani Dyrektor oraz  Wójta Roberta Ciżmowskiego, ważnym gościem uroczystości była Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Joanna Mączyńska.

Następnie nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali nagrody Dyrektora . Pan Wójt wyróżnił również jedną osobę nagrodą za pracę dydaktyczno-wychowawczą w minionym roku szkolnym.

Druga część apelu to spektakl słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów gimnazjum. Piosenki przy akompaniamencie gitary oraz utwory liryczne poświęcone nauczycielom, wprowadziły słuchaczy w refleksyjny nastrój, będąc skromnym upominkiem i podziękowaniem za poświęcenie i pedagogiczny trud.

Fragment uroczystości.

Beata Bazan