WYJAZDOWE ZAKOŃCZENIE PROJEKTU "MORSKO-RZECZNEGO"

Dnia 09. 11. 2012 r. klasa II Gimnazjum naszego Zespołu Szkół w Ostaszewie wraz z opiekunką projektu Panią Agnieszką Rozwalak wzięła udział w drugim, już ostatnim cyklu zajęć praktycznych w ramach projektu Morsko-Rzecznego. Uczniowie wraz z opiekunami wyruszyli o 7.30 do Gdańska - Górki Zachodnie aby tam do godz. 14 uczestniczyć w ciekawych zajęciach. Wszyscy uczniowie zostali podzieleni na 4-osobowe grupy. Każda grupa miała możliwość posterowania różnymi pojazdami wodnymi m.in. motorówkami.

Pogoda dopisywała, apetyty również, więc po zjedzeniu obiadu wszyscy popłynęli do Muzeum Morskiego w Gdańsku na symulatory zjawisk atmosferyczno-fizycznych gdzie przeprowadzaliśmy wiele fantastycznych doświadczeń i obserwacji.

Oby jak najwięcej takich przeżyć i takich projektów! :)

Agnieszka Rozwalak

Beata Zaniewska