W oczekiwaniu na spektakl.

WYCIECZKA PROFILAKTYCZNO-EDUKACYJNA DO GDAŃSKA

WYCIECZKA PROFILAKTYCZNO – EDUKACYJNA DO GDAŃSKA

DLA UCZNIÓW ZS W OSTASZEWIE

Większość z siedemnastu  uczniów, którzy pod opieką p. T. Przeździeckiej i p. I. Grzywaczewskiej – Gutowskiej uczestniczyli w wycieczce,  stanowili członkowie szkolnego koła teatralnego. Od września tego roku angażują się oni  w profilaktykę rówieśniczą w ramach kampanii  Profilaktyka a Ty. Grupa jest bardzo zróżnicowana wiekowo (uczniowie kl. IV – VI i dwie gimnazjalistki), więc wycieczka miała nie tylko charakter profilaktyczno – edukacyjny, ale także jej celem była integracja zespołu.

Pochmurna  aura nie odebrała nam pogodnego nastroju, ponieważ przedstawienie pt. Piotruś Pan oraz lekcja teatralna pt. Teatr od kulis były tak atrakcyjne, że w świetnych humorach, ze śpiewem wracaliśmy do Ostaszewa.

Serdecznie dziękujemy Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Ostaszewo, która sfinansowała wynajęcie autokaru na wyjazd do Gdańska.

Mamy miejsca na balkonie.

Za chwilę zobaczymy teatr od kulis.

W atelier teatru.

Są tu kukły, pacynki, jamajki.

Pracownia lalkarska ma prawie 60 lat.

Pracowania elektroakustyczna.

Tak widzi scenę elektroakustyk.

Kto złapie więcej baniek.

Aktor - lalkarz uczy się zawodu w szkole aktorskiej