• Odwiedziło nas: 379267 osób
  • Do końca roku: 190 dni
  • Do wakacji: -1 dni

Jesteś tu: » Strona główna »

MECZ PIŁKI SIATKOWEJ LOTOS TREFL GDAŃSKA VS JASTRZĘBSKI WĘGIEL

 

  

Kolejny już raz odbył się w naszej szkole wyjazd  na widowisko sportowe na najwyższym szczeblu. Tym razem kibicowaliśmy drużynie Plus Ligi z Trójmiasta Treflowi Lotos Gdańsk. Gdańszczanie po niespodziewanym zwycięstwie wyjazdowym w poprzedniej kolejce pokonali  lidera ligi Zaksę Kędzierzyn Koźle, tym bardziej z większą nadzieją, licząc na kolejne zwycięstwo trójmiejskiej drużyny, wybraliśmy się na nowoczesną halę Ergo Arena.

     Mecz rozpoczął się od przewagi gospodarzy, którzy w pierwszym secie uporali sie z gośćmi z Jastrzębia 26:24. Początek drugiego seta to sięgająca nawet 5 punktów przewaga Trefla, jednak w końcówce goście stanęli na wysokości zadania i doprowadzili do wyrównania 22:22, wygrywając w zaciętej końcówce 24:26. Trzeci i czwarty set to już dominacja Jastrzębskiego Węgla i kolejne wygrane do 14 i 16. Cały pojedynek zakończył sie zwycięstwem gości 1:3 i po raz kolejny zawodnicy trójmiejscy okazali się zbyt gościnni dla rywali.

     Nasz głośny doping i świetna zabawa na pewno nie poszły na marne. Te miło spędzone chwile zostaną długo w naszej pamięci, tym bardziej, że większość z Nas po raz pierwszy kibicowała siatkarzom grającym na tak wysokim poziomie..

 

     Jesteśmy przekonani, że jeszcze wiele razy weźmiemy udział, jako kibice, w ważnych wydarzeniach sportowych naszego regionu, jednocześnie zapraszamy do uczestnictwa w wyjazdach.

 

PS

     Podziękowania dla WSZYSTKICH uczniów za wzorowe zachowanie i świetne przygotowanie się do wyjazdu. Podziękowania składamy również opiekunkom: P. Krystynie Serkiz i P. Agacie Pąsik, które poświęciły swój sobotni czas, aby być z Nami.

 

 

 

                                                                                                 Sławek Rozwalak

Rozgrzewka...

Zawodnicy Trefla w truchcie.

Michał Łasko nr 1

Niezły zasięg ...

Nasz sektor

Maskotka ogląda z Nami.

Klaudia O. się wstydzi ?

Dziewczyny skupione na grze.

Nasi sportowcy i ich dieta:)

Punkt dla Nas !

Maciek smutny bo nie pozwolono mu zagrać.

Dziewczyny też lubią siatkę/arzy...

Gosia chce wyglądć jak Oni :)

Łowcy autografów do dzieła.

Wracamy do domu ...