Ekipa jasełkowa.

WIGILJE KLASOWE I JASEŁKA

W czwartek we wszystkich klasach w szkole w Ostaszewie odbyły się symboliczne wigilie, uczniowie przystroili sale, przygotowali poczęstunek i przy akompaniamencie kolęd wraz z nauczycielami podzielili się opłatkiem,  składając sobie świąteczne życzenia.

W piątek,  jak co roku,  odbyły się Jasełka. Grupa młodzieży z klas  I i II  gimnazjum przygotowała  krótkie przedstawienie pt.: „Jasełka na wesoło". Trochę na poważnie, trochę z humorem młodzi aktorzy przedstawili historię narodzin Jezusa.

Po występie gimnazjalistów na scenę wkroczyły dziewczęta ze szkoły podstawowej,  zabawiając publiczność  pokazem tańca.

Uroczystość podobała się bardzo i w radosnym nastroju wszyscy udali się na halę sportową, gdzie rozegrano tradycyjny świąteczny mecz Uczniowie vs Pracownicy Szkoły z pomocą Pana Michała z GDKiS. Zmagania sportowe,  mimo dzielnej postawy uczniów,  zakończyły się zwycięstwem Pracowników Szkoły.

Czwartkowa Wigilia.

Opłatek.