XXI FINAŁ WOŚP

W dniu 13 stycznia odbył się w Ostaszewie XXI finał  WOŚP. Efektem tej akcji jest przekazana na szczytne cele kwota 5782,18 zł.

Część widowiskową uroczystości wzbogaciły występy przedstawicieli naszej szkoły, począwszy od najmłodszych - przedszkolaków i uczniów szkoły w Nowej Cerkwi śpiewających i grających kolędy przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum występujących w Jasełkach na wesoło i trochę poważniej. Na koniec, dla ostudzenia emocji, uczniowie gimnazjum zaprezentowali spektakl słowno-muzyczny pt.:”Nasza Mała Ojczyzna” inspirowany twórczością lokalnej poetki Pani Ryszardy Wójcik.

Równolegle do występów artystycznych odbywał się turniej piłki nożnej na hali sportowej, w którym uczestniczyła drużyna Zespołu Szkół w Ostaszewie.

Serdeczne podziękowania dla Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pani Dyrektor naszej szkoły, którzy swoim zaangażowaniem i aktywnością współtworzyli tak ważną akcję- XXI finał WOŚP.

Beata Bazan

Marzena Werbowska