DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

W ostatni dzień stycznia , w godzinach popołudniowych odbyła się dyskoteka szkolna . Zorganizowana została dzięki samorządowi szkolnemu oraz nauczycielom , którzy pilnowali brać uczniowską oraz uczestniczyli w zabawie . Z racji karnawału każda klasa miała za zadanie przygotować jeden konkurs . Wszyscy świetnie się bawili. Chłopacy biegający i szukający damskich szpilek czy kolczyków lub dziewczyny przebrane za księżniczki to nie codzienność. Imprezę standardowo rozkręcał DJ Kaziu , za co mu baaardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie . Niestety już o 20 musieliśmy zakończyć zabawę i wrócić do domów odrobić lekcję na piątek ? Nauczyciele nie maja litości..

Na potwierdzenie udanej zabawy mamy kilka dowodów :

MAŁGORZATA MASŁOŃ