PRZEDSTAWIENIE "PRAWIE KOPCIUSZEK"

Relacja z przedstawienia pt. „Prawie Kopciuszek”

wystawionego przez Szkolne Koło Teatralne „Dąs”

29 stycznia 2013 r. odbyła się premiera przedstawienia pt. „Prawie Kopciuszek”, które młodzi aktorzy zaprezentowali rodzicom i nauczycielom w czasie zebrań podsumowujących I półrocze nauki.

W skład grupy teatralnej wchodzi  17 uczniów klas IV – VI i dwie uczennice gimnazjum. Są to:  M. Lizak, O. Skrodzka, M. Justyńska, M. Kalinowska, M. Kargol,  K. Lipa, J. Szulc, O. Breczko, A. Dziekanowska,  A. Kołtek, W. Liss, M. Magiera, O. Wałdoch, A. Legawiec, K. Maciejewska, W. Szarkowska, Z. Zachara, W. Kargol, K. Stawasz.  Stroje do spektaklu przygotowano z pomocą Rodziców. Nad całością czuwała i reżyserowała przedstawienie T. Przeździecka  (pedagog szkolny).

Spektakl pokazaliśmy również w Szkole Podstawowej w Nowej Cerkwi (5.02 br.) oraz uczniom klas IV – VI i gimnazjalistom (7.02 br.).

Na każdym naszym występie świetnie bawili się zarówno młodsi, jak i starsi. Usłyszeliśmy wiele pochwał, m.in. od Pani Dyrektor ZS A. Redlickiej, rodziców i nauczycieli. Naszymi gośćmi były również osoby wspierające działania profilaktyczno – wychowawcze szkoły: Przewodnicząca Komisji d.s. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych p. A. Dzioba, Radny Gminy Ostaszewo Pan A. Przedcieczyński, a z Urzędu Gminy Panie:

H. Kamińska i J. Wycichowska.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc i życzliwość !

FOTORELACJA ZE SPEKTAKLI ...

Teresa Przeździecka