SZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY

Dnia 11 marca 2013 roku na drugiej godzinie lekcyjnej odbył się szkolny konkurs mitologiczny dla uczniów szkoły podstawowej. Były to jednocześnie eliminacje do powiatowego konkursu, który w ubiegłym roku szkolnym cieszył się popularnością. Laureaci będą przygotowywali się na kwiecień, bo wtedy organizatorzy planują konkurs dla uczniów z powiatu nowodworskiego.

Nasi uczniowie, a przystąpiło do tego egzaminu 29, mieli do wykonania 66 zadań: testowych, prostych pytań, cytatów, za które można było zdobyć 87 punktów.

Oto lokaty:

I miejsce - Michał Czechowski 83 pkt

II miejsce - Wiktoria Wojciechowska 75,5 pkt

III miejsce - Paweł Kunecki 73,25 pkt

W najbliższym czasie okaże się, czy finałowa trójka będzie reprezentować szkołę w powiecie, czy wg dotychczasowych planów pierwsze i drugie miejsce. Gratulacje dla wszystkich uczestników.

IZABELA GRZYWACZEWSKA-GUTOWSKA