WIELKANOCNA PACZKA ŚWIATECZNA

WIELKANOCNA PACZKA ŚWIĄTECZNA

Dnia 27 marca SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU przeprowadził pierwszą akcję, która miała na celu pomoc potrzebującym z gminy Ostaszewo. Rodziny zostały wybrane w porozumieniu z GOPS.

Fundusze niezbędne do wykonania świątecznych paczek zebrano z następujących żródeł:

• sprzedaż ciasta
  • zbiórka do klasowych skarbonek
  • kiermasz swiąteczny
  • zbiórka do głównej skarbonki SKW

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom zaangażowanym w akcję, dzięki której mogliśmy w symboliczny sposób nieść pomoc dziewięciu Rodzinom.

Mamy nadzieję, że to pierwsza, ale nie ostatnia inicjatywa SKW, którego najważniejszym celem jest niesienie bezinteresownej pomocy płynącej z głębi serc.

Opiekun SKW – Beata Bazan