• Odwiedziło nas: 380013 osób
  • Do końca roku: 187 dni
  • Do wakacji: 361 dni

Jesteś tu: » Strona główna »

EGZAMINY GIMNAZJALNE

 

EGZAMINY GIMNAZJALNE CZAS ZACZĄĆ !!!

 

     Od 23 do 25 kwietnia gimnazjaliści zmagali się z pierwszym tak ważnym egzaminem, do którego przystąpienie jest warunkiem ukończenia szkoły. Trzy dni nad arkuszami zawierającymi pytania zamknięte i otwarte z wszystkich ważnych przedmiotów- historii i WOS-u, języka polskiego, przedmiotów przyrodniczych, matematyki oraz języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym to nie lada wyczyn. Niejeden z uczniów, widząc powagę sytuacji, żałował, że tak póżno zaczął przygotowania…

Warto pamiętać, że trzy solidne lata nauki zaprocentują wynikami z egzaminów gimnazjalnych, które mają znaczenie przy wyborze szkoły średniej a następnie realizacji życiowych planów.

Miło było patrzeć na to, jak poważnie młodzież naszej szkoły zachowywała  się podczas tak ważnego sprawdzianu, nie tylko wiedzy, ale też kultury, które świadczą o dojrzałości i dobrym wychowaniu.

     Zdjęcia poniżej są tego dokumentem.

    Pozostaje czekać na wyniki, uczyć się do końca roku szkolnego, by na świadectwie były jak najlepsze oceny, a już potem zasłużony odpoczynek, słońce i wakacje!!!!!!!!!!!!

                                                                               

                                                                                                                                 Beata Bazan