I POMORSKI PRZYSTANEK Pat W KOLBUDACH

SPRAWOZDANIE Z WYJAZDU  GRUPY UCZNIÓW  ZS OSTASZEWO

NA I POMORSKI PRZYSTANEK Pat W KOLBUDACH 2013

11-12 maja 2013 r.

W czasie weekendu 11-12 maja 2013 r. szesnastu uczniów naszej szkoływyjechało na Przystanek Pat w Kolbudach pod opieką p. Teresy Przeździeckiej i p. Beaty Zaniewskiej. Przez całą sobotę działo się wiele. Najpierw były warsztaty, na które grupy wyjeżdżały do kilku miejscowości kaszubskich i nad jezioro. Nasza młodzież rozwijała swoje zainteresowania  na  różnorodnych warsztatach, takich jak: żeglarstwo (P.Klonowski, S.Pasek), hip hop (M.Justyńska, M.Kalinowska, J.Szulc), futbol amerykański (M.Lizak, M.Bizińska, M.Kargol), jeździeckie (J.Sobkowiak), wokalne (O.Skrodzka), strzelectwo (M.Breczko, M.Kropidłowski, J.Łoniewska, O.Nadolska, M.Szyber, N.Wysiecka) Natalia zdobyła puchar za najlepsze „oko” w strzelaniu do tarczy.

Po południu odbyła się PaTosfera,  spektakl Pająk, taniec Belgijka. Wieczorem przez wiele godzin trwał koncert finałowy z udziałem G.Łobaszewskiej, pokazami umiejętności Przystankowiczów oraz występ zespołu muzycznego Betel.

Od rana do późnych godzin nocnych czas minął w zawrotnym tempie!!! Niedzielnego poranka wyjeżdżaliśmy zmęczeni, ale z myślą o spotkaniu na kolejnym Przystanku PaT.

Warto dodać, że to nasza druga taka wyprawa profilaktyczna. W ubiegłym roku, w nieco innym składzie, pojechaliśmy do Siemiatycz.

Udział w wyjeździe w dużej mierze dofinansowała Gminna Komisja d.s. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ostaszewie za co serdecznie dziękujemy w imieniu młodzieży!

Więcej szczegółów można zobaczyć na stronach: pat.policja.gov.pl , polnocna.tv.pl oraz przeczytać w gazetce Przystankowicz, która jest dostępna w bibliotece szkolnej.

Organizator wyjazdu

Teresa Przeździecka