• Do wakacji: WAKACJE!!! dni

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „Z DATAMI ZA PAN BRAT”

Dnia 09 grudnia 2013 roku odbył się Szkolny Konkurs Historyczny „Z DATAMI ZA PAN BRAT”. Uczestnicy wykazywali się znajomością dat najważniejszych wydarzeń z historii Polski. Uczniowie pisali test w dwóch kategoriach – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum.

Bardzo zacięta okazała się rozgrywka w Gimnazjum, gdzie na dwadzieścia dwa  zadania aż 5 osób uzyskała maksymalną liczbę punktów. Nie popełnili  żadnego błędu. Dopiero dogrywka wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Mateusz Sobkowiak z klasy III

II miejsce – Małgorzata Marnikowska z klasy II

III miejsce – Anna Król z klasy III

W kategorii Szkoła Podstawowa laureatkami zostały:

I miejsce - Sandra Wołujewicz z klasy V

II miejsce – Wiktoria Kargol  z klasy V

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i oceny celujące z historii, a pozostali uczestnicy nagrody w postaci bardzo dobrych ocen. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

Organizator:

Sławomir Rozwalak