OGÓLNOPOLSKI KONKURS MITOLOGICZNY

Olimpus to organizator ogólnopolskich konkursów przedmiotowych i olimpiad tematycznych. Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Olimpiadzie Mitologicznej. W listopadzie rozwiązali test składający się z 30 zadań o podstawowej i gimnazjalnej skali trudności. Otrzymaliśmy od organizatora wyniki i dyplomy uznania, które wręczono na apelu 20 grudnia 2013 roku.
Ze szkoły podstawowej zadania rozwiązywało siedmiu uczniów i dziewięciu z gimnazjum. Najlepsze wyniki uzyskali:
- ze szkoły podstawowej Janek Hetko, Paweł Kunecki, Monika Mikołajczak, którzy oprócz dyplomów uznania otrzymali wysokie oceny z języka polskiego;
- z gimnazjum Wiktoria Wojciechowska, Antonina Szczerba, Michał Czechowski.
W ogólnopolskim rankingu Janek Hetko zajął 13miejsce a Paweł Kunecki 14. Gratulacje.
Wszyscy pasjonaci będą mogli jeszcze raz wykazać się w tym roku szkolnym swoją mitologiczną wiedzą, bo zapowiedzieli swój udział w corocznym Powiatowym Konkursie Mitologicznym.

szkolny koordynator
Izabela Gutowska