• Do wakacji: WAKACJE!!! dni

WYCIECZKA DO KINA "KREWETKA"

Uczniowie klas 4-6 obejrzeli 13 lutego film pt. Hobbit. Pustkowie Smauga w kinie Krewetka. Prawie 3 godziny niektórym zleciały niesamowicie szybko; innym trochę wolniej. Wszystko zależało od skupienia i nastawienia.

Obsada

Ian McKellen, Martin Freeman, Andy Serkis, Hugo Weaving, Richard Armitage, Aidan Turner, Graham McTavish, John Callen

Opis filmu

Akcja filmu toczy się 60 lat przed zdarzeniami z "Władcy pierścieni". Bilbo Baggins (Martin Freeman), wraz z czarodziejem Gandalfem (Ian McKellen) oraz kompanią krasnoludów pod wodzą Thorina Dębowej Tarczy (Richard Armitage) wyrusza na wyprawę do Samotnej Góry, której strzeże przerażający smok Smaug. Przemierzając ziemie zabójczych orków i goblinów, drużyna zmaga się ze śmiertelnymi niebezpieczeństwami. Niektóre sceny były bardzo poruszające a przygody interesujące. Najbardziej zadziwiły wszystkich efekty uzyskane dzięki jakości 3D.

Na pamiątkę wszyscy mają okulary do oglądania filmów w 3D. Mogą się przydać, bo następna część niebawem. Może pojedziemy?