PREMIERA PRZEDSTAWIENIA „POCZEKALNIA” W WYKONANIU SZKOLNEGO KOŁA TEATRALNEGO „DĄS”

12 maja 2014 roku odbyła się premiera przedstawienia pt. „POCZEKALNIA”, które młodzi aktorzy zaprezentowali kolegom i koleżankom z klas IV – VI i dzieciom z klasy „0”.
W skład grupy teatralnej wchodzi dziesięcioro uczniów klas IV – V i troje uczniów kl. I a gimnazjum. Są to: A. Dudek, M. Mikołajczak, N. Świętek, C. Koc, J. Kargol - z klasy IV, S. Biesiada, W. Kargol, A. Legawiec, W. Szarkowska, Z. Zachara - z klasy V; M. Kargol, M. Kalinowska, P. Górnicz – z kl. I a gimnazjum. W czasie występu zarówno dzieci z „zerówki” jak też uczniowie starsi świetnie się bawili. Aktorom naszego teatru widzowie zgotowali głośne owacje.
Młodzi adepci sztuki rozwijają swoje umiejętności na cotygodniowych dwugodzinnych próbach teatralnych.

Opiekun Szkolnego Koła Teatralnego
Teresa Przeździecka