PROFILAKTYKA RÓWIEŚNICZA PaT/M

Kolejne edukacyjno – profilaktyczne Wydarzenie PaT/M (młodzież) w ramach profilaktyki rówieśniczej odbyło się 28 listopada br. w GDKiS w Ostaszewie. Zgromadziło widownię składającą się z uczniów ZS w Ostaszewie oraz zaproszonych gości z całego powiatu. Dołączyła do nas także 22 – osobowa grupa PaT z Z S w Przywidzu z Panią Dyrektor i Opiekunem PaT – owiczów. Gospodarzami imprezy była 26 – osobowa ostaszewska grupa PaT. Gościem i prowadzącym całe spotkanie był inspektor Grzegorz Jach, Szef programu PaT. Przybyli także członkowie Impresariatu PaT oraz młodzieżowa kadra PaT z Mikołajem Gajdą, Liderem PaT woj. pomorskiego. Wydarzenie PaT/M koordynowała p. Teresa Przeździecka, wspierana przez Dyrektora ZS - p. Alicję Redlicką. W przygotowaniu imprezy w znaczny sposób pomogli: p. B. Zaniewska, p. M. Witek, panie kucharki i inni niepedagogiczni pracownicy szkoły, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Impreza odbyła się w domu kultury, dzięki życzliwości Dyrektora, p. Moniki Zadrożnej. Po części edukacyjno - profilaktycznej goście i PaT-owicze zaproszeni zostali na obiad w budynku szkolnym, gdzie odbyła się dalsza część spotkania integracyjnego oraz rozmowy dotyczące dalszej współpracy.
Imprezę w znacznej części sfinansowała, jak zwykle niezawodna, Gminna Komisja d.s. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ostaszewie oraz osoby prywatne (rodzice uczniów, opiekunowie). Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!
Zrelacjonowała: Teresa Przeździecka
Więcej informacji można znaleźć na stronie: