DZIEŃ DZIECKA W ZS OSTASZEWO

Oto kilka migawek z tegorocznego Dnia Dziecka, w którym nie tylko dorośli, ale także młodzież gimnazjalna i szóstoklasiści umilali czas młodszym dzieciom i rówieśnikom. Grupa PaT przedstawiła na scenie GDKiS premierę spektaklu profilaktycznego „Posłuchaj”. Następnie na placu przed szkołą odbył się „Zryw Wolnych Serc”, czyli połączenie naszych myśli i serc na znak działań przeciw uzależnieniom. Po tej poważnej części udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie prowadzono zabawy i konkursy sportowe. Chętni brali też udział w konkursie plastycznym i karaoke. Na świeżym powietrzu wspaniałą zabawę zapewnili klauni, którzy zostali zaproszeni przez Filię ŻBS w Ostaszewie. Oczywiście nie zabrakło atrakcji w formie smakołyków przygotowanych przez Radę Rodziców oraz innych sponsorów. Nagrody dla wszystkich uczestników sponsorowała Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ostaszewie. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które pomogły w przygotowaniu imprezy.
Zrelacjonowała
Teresa Przeździecka