WYNIKI KONKURSU PRZYRODNICZEGO

Dnia 28.10.2015r. odbył się szkolny etap konkursu przyrodniczego pt. ”Jestem integralną częścią przyrody. Chronię ptaki - chronię siebie.” Uczestnictwo w konkursie poprzedzone było prelekcją Pani Jolanty Bulak -pracownika Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana”, który był organizatorem konkursu. To już kolejna edycja konkursu dla uczniów szkoły podstawowej. Udział w etapie szkolnym wzięło 14 uczniów, gdzie do finału który odbył się 09. 11. 2015r. w siedzibie Parku Krajobrazowego w Stegnie, zakwalifikowały się trzy osoby: Kacper Fura - kl. VIa, Dawid Grabania - kl.Va i Filip Korytkowski - kl. Vb.

Z pytaniami finałowymi zmagało się w sumie 36 uczniów. Wszyscy finaliści otrzymali nagrody zakupione dzięki dofinansowaniu konkursu ze środków WFOŚiGW w Gdańsku.