• Do wakacji: WAKACJE!!! dni

ZAMIAST PACZKI FILM

Uczniowie klasy IG zdecydowali, że zamiast tradycyjnych paczek na Mikołaja obejrzą film. W dniu 9 grudnia 2015 roku po zajęciach w szkole udali się do kina KREWETKA w Gdańsku. Nie wszyscy byli zadowoleni z wyboru filmu, ale wyniki głosowania były jednoznaczne – Listy do M2.
Wtórna fabuła w połączeniu z niewykorzystaniem skądinąd dobrej obsady trochę zadziwia, ale trzeba przyznać, że na tle mizerii polskiej komedii film w reżyserii Macieja Dejczera wypada znośnie. Zresztą miał być to dla uczestników wyjazdu pobyt przyjemny i relaksujący, a to z pewnością osiągnęliśmy i wspólnie spędziliśmy czas poza murami szkoły.
Opinie i wrażenia po obejrzeniu tej produkcji były bardzo różne- jedni się ponudzili racząc się popcornem, inni/inne wzruszyli i o to chyba chodziło.
Wychowawca: I. Gutowska