SZKOLNY ETAP POWIATOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

W dniu 31 marca 2016 roku odbył się w naszej szkole I etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego o tematyce wojennej, obozowej i patriotycznej, którego organizatorami od kilku lat jest Zespół Szkól nr 2 w Nowym Dworze Gd. oraz Muzeum Sztutthof w Sztutowie.
Do konkursu zgłosiło się 13 uczniów gimnazjum, jednak przystąpiło 7, ponieważ część zrezygnowała.
Swoje wiersze przedstawili następujący uczniowie:
1.Wiktoria Szarkowska I
2.Piotr Kalbarczyk II
3.Gabrysia Marnikowska II
4.Magdalena Magiera II
5.Ewa Wysocka II
6.Dominika Tkaczyk III
7.Aleksandra Wójtowicz III
Jury w składzie Izabela Gutowska, Ilona Łuczak, Beata Zaniewska wyłoniło zwycięzców, którzy będą reprezentowali szkołę w kolejnym etapie międzyszkolnym w dniu 6 kwietnia 2016 roku w ZS nr 1 w Nowym Dworze Gd. :
I miejsce - Dominika Tkaczyk
II miejsce - Aleksandra Wójtowicz
III miejsce - Wiktoria Szarkowska
Wszyscy uczestnicy otrzymają oceny celujące z języka polskiego, ponieważ wszystkie recytacje były na bardzo wysokim poziomie i zebrani z przyjemnością ich wysłuchali.

organizator: Izabela Gutowska