• Do wakacji: WAKACJE!!! dni

KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ

Dnia 06.04.2016r.nasi uczniowie prezentowali godnie naszą szkołę w Nowym Dworze Gd. w Żuławskim Parku Historycznym na Powiatowym Finale Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej po hasłem "Młodzież zapobiega pożarom". W tym roku w konkursie wzięli udział Filip Korytkowski kl. Vb, Kacper Fura VIa, Jakub Marnikowski VIa, Gabriela Marnikowska II G, Angela Dziekanowska II G, Monika Mikołajczak II G. Na pochwałę zasługują wszyscy nasi reprezentanci, osiągnęli bardzo dobre wyniki w testach pisemnych. Filip Korytkowski w grupie wiekowej Szkoły Podstawowej zajął II miejsce w ogólnej klasyfikacji oraz Gabriela Marnikowska w grupie wiekowej Gimnazjum zajęła I-wsze miejsce i tym samym weźmie udział w Wojewódzkich Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Powodzenia:)