• Do wakacji: WAKACJE!!! dni

ABC DOBREGO WYCHOWANIA

W klasie Vb odbył się cykl zajęć z panią pedagog Agnieszką Czeran pt. "ABC dobrego wychowania". Zajęcia dotyczyły dobrego zachowania, były to 3 spotkania. Na pierwszym spotkaniu pani pedagog wprowadziła nas w tematykę spotkań, przypomniała co to oznacza "dobre zachowanie". Razem z uczniami stworzyła planszę dotyczącą zachowania w szkole i poza nią. Drugie spotkanie polegało na oglądaniu scenek i wyłonieniu złego zachowania w życiu codziennym, miało to pokazać, jak inni ludzie widzą nasze zachowanie. Uczniowie świetnie opowiadali jakie zachowanie było niepoprawne i jak należałoby się zachować w danej sytuacji. 3 spotkanie było typowym spotkaniem ćwiczeniowym, uczniowie musieli pokazać jak należy się dobrze zachowywać oraz jak widzą swojego dobrego kolegę lub dobrą koleżankę. Cała klasa Vb uczestniczyła aktywnie w zajęciach. Było dużo myślenia, rozmawiania oraz dobrej zabawy i zaufania. Dziękujemy za przeprowadzenie zajęć, które pomogą nam mieć dobre zachowanie.

Wychowawca klasy Vb Paulina Bernacka wraz z uczniami.