• Do wakacji: WAKACJE!!! dni

WIOSENNY DZIEŃ INTEGRACJI

21.03.2017 w Zespole Szkół w Ostaszewie odbył się Wiosenny Dzień Integracji. Tak samo, jak rok wcześniej, organizatorkami były panie Agnieszka Czeran i Magdalena Natkańska. Każda z dziesięciu klas (pod opieką wychowawców) przystroiła swoje sale lekcyjne, w których przygotowała i zaprezentowała materiały na temat wcześniej wylosowanego państwa. Uczniowie zwiedzali kolejne sale, w których dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat takich państw jak Dania, Chorwacja, Belgia, Francja czy Wielka Brytania. Mogli spróbować kulinarnych specjałów charakterystycznych dla danego kraju, takich jak na przykład niemiecka kiełbasa czy belgijskie frytki. W głównym holu szkoły odbyła się także prowadzona przez uczniów, a zorganizowana przez panią Aleksandrę Serkiz, loteria fantów, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i słodkim poczęstunkiem.
Następna edycja Wiosennego Dnia Integracji już za rok!

tekst i zdjęcia: Wojciech Bladoszewski

Obejrzyj zdjęcia w GALERII