• Odwiedziło nas: 386608 osób
  • Do końca roku: 136 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!! dni

Jesteś tu: » Strona główna » Najlepsi uczniowie »

WZOROWI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014


 

 





Uczniowie najlepsi w klasach I-III SP


Klasa Ia: Wycichowska Julia, Borek Tomasz, Olszewska Patrycja, Piotrowska Emilia, Marta Chrząszcz, Staniszewska Małgorzata, Rykowski Aleks, Breczko Oskar.

Klasa Ib: Janas Jakub, Sieńko Maciej, Rząsa Katarzyna, Dziekanowski Konrad, Radziszewski Dawid, Kopytowski Oskar

Klasa IIa: Kwiecień Daniel, Czarnecka Kornelia, Gutowska Maja, Olszewska Kinga, Chmielewska Klaudia, Kunecka Monika, Kiciński Filip, Książka Marcel

Klasa IIb: Bojarski Bartosz, Doliński Grzegorz, Kwapińska Małgorzata, Maciejewski Wiktor, Olszewska Karolina, Pisarek Paulina

Klasa IIIa: Grabania Dawid, Sopata Weronika, Żak Izabela, Kosałka Justyna, Bełdycki Karol, Witek Piotr.

Klasa IIIb: Banaszewska Ada, Chrząszcz Zuzanna, Czeladko Jakub, Gogola Jakub, Korytkowski Filip, Kunecki Damian, Piotrowski Adam, Kolaska Celina.


 


Najlepsi uczniowie w klasach IV-VI SP


KLASA IV                                                                          średnia ocen

Bogucka Małgorzata

5,25

Fura Kacper

5,17

Siedlecki Filip

5,0

Czarnogórski Marcel

4,83

Mikołajczak Marcela

4,83

KLASA V

 

Wołujewicz Sandra

5,5

Zachara Zuzanna

5,5

Szarkowska Wiktoria

5,33

Kowalska Dominika

5,25

Golan Laura

5,25

Sztyber Jakub

5,17

Mączyńska Magdalena

5,08

Kropidłowski Paweł

4,99

Biesiada Sandra

4,75

KLASA VI

 

Breczko Oliwia

5,67

Magiera Magdalena

5,5

Kołtek Adrianna

5,42

Kunecki Paweł

5,33

Cieślak Nikola

5,0

Mączyński Szymon

4,92

Bogucka Daria

4,83

Maciejewska Nikola

4,83

Mikołajczak Monika

4,75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Najlepsi uczniowie w Gimnazjum


KLASA Ia                                                                            średnia ocen

Wójtowicz Aleksandra

5,53

Klinkosz Patryk

5,13

Szablewski Sebastian

4,87

Zienkowski Sebastian

4,80

KLASA Ib

 

Wojciechowska Wiktoria

5,40

Czechowski Michał

5,07

Justyńska Martyna

4,93

Szulc Julia

4,87

KLASA II

 

Szczerba Antonina

5,71

Królik Klaudia

5,57

Kargol Zuzanna

5,50

Nadolska Aleksandra

4,79

Sztyber Małgorzata

4,79

KLASA III

 

Masłoń Małgorzata

5,44

Sobkowiak Mateusz

5,40

Król Anna

5,17

Bizińska Magdalena

4,78

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 











Najlepszy absolwent:

Mateusz Sobkowiak