• Odwiedziło nas: 400865 osób
  • Do końca roku: 71 dni
  • Do wakacji: 244 dni

Jesteś tu: » Strona główna » Najlepsi uczniowie »

WZOROWI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015











Uczniowie najlepsi w klasach I-III SP


Klasa Ia: Jagoda Raboszuk, Rafał Niezbecki, Antonina Jost, Kacper Zinka, Mateusz Baran

Klasa Ib: Kinga Sopata, Mateusz Dorocki, Nikola Kopytowska, Dawid Niścior, Kacper Werbowski

Klasa IIa: Wycichowska Julia, Borek Tomasz, Olszewska Patrycja, Piotrowska Emilia, Marta Chrząszcz, Staniszewska Małgorzata, Rykowski Aleks, Breczko Oskar, Maciejewska Julia

Klasa IIb: Janas Jakub, Sieńko Maciej, Rząsa Katarzyna,

Klasa IIIa: Kwiecień Daniel, Czarnecka Kornelia, Gutowska Maja, Olszewska Kinga, Chmielewska Klaudia, Kunecka Monika, Kiciński Filip, Książka Marcel

Klasa IIIb: Bojarski Bartosz, Doliński Grzegorz, Kwapińska Małgorzata, Maciejewski Wiktor, Olszewska Karolina, Pisarek Paulina

 



Najlepsi uczniowie w klasach IV-VI SP


 

KLASA IVa

Średnia ocen

Grabania Dawid

5,45

Żak Izabela

5,1

Sopata Weronika

5,0

Kosałka Justyna

5,0  

Bełdycki Karol

4,82

KLASA IVb

 

Korytkowski Filip

5,45

Chrząszcz Zuzanna

5,36

Banaszewska Ada

5,09

Markowska Aleksandra

4,91

Piotrowski Adam

4,91

KLASA V

 

Małgorzata Bogucka

5,33

KLASA VI

 

Zachara Zuzanna

5,66

Szarkoeska Wiktoria

5,41

Sztyber Jakub

5,41

Kowalska Dominika

5,33

Wołujewicz Sandra

5,33

Golan Laura

5,0

Kropidłowski Paweł

4,83

Mączyńska Mgdalena

4,75

 

 


Najlepsi uczniowie w Gimnazjum



KLASA I

Średnia ocen

Kołtek Adrianna

5,26

Kunecki Paweł

5,13

Magiera Magdalena

4,8

Cieślak Nikola

4,93

Mikołajczak Monika

4,8

KLASA IIa

 

Wójtowicz Aleksandra

5,64

Szablewski Sebastian

4,93

Zieńkowski Sebastian

4,93

KLASA IIb

 

Wojciechowska Wiktoria

5,5

Justyńska Martyna

5,29

Czechowski Michał

5,21

Tkaczyk Dominika

5,21

Szulc Julia

5,14

Bobowska Aleksandra

4,86

KLASA III

 

Szczerba Antonina

6,0

Kargol Zuzanna

5,83

Królik Klaudia

5,72

Nadolska Aleksandra

5,32

Sztyber Małgorzata

5,1

Krzemińska Oliwia

4,76

  

 


Najlepsza absolwentka:

Antonina Szczerba