• Odwiedziło nas: 400863 osób
  • Do końca roku: 71 dni
  • Do wakacji: 244 dni

Jesteś tu: » Strona główna » Najlepsi uczniowie »

WZOROWI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie najlepsi w klasach I-III SP


Klasa Ia: ..............................................................................................................................

Klasa Ib: ..............................................................................................................................

Klasa IIa: ..............................................................................................................................

Klasa IIb: ..............................................................................................................................

Klasa IIIa: ..............................................................................................................................

Klasa IIIb:..............................................................................................................................

 



Najlepsi uczniowie w klasach IV-VI SP


 

KLASA IVa

Średnia ocen

Kwiecień Daniel

5,70

Gutowska Maja

5,45

Chmielewska Klaudia

5,36

Czarnecka Kornelia

5,27

Kunecka Monika

5,09

Olszewska Kinga

5,0

KLASA IVb

 

Maciejewski Wiktor

5,81

Kwapińska Małgorzata

5,72

Doliński Grzegorz

5,0

KLASA Va

 

Grabania Dawid

5,73

Sopata Weronika

5,45

Żak Izabela

5,27

Trela Wiktoria

5,18

Bełdycki Karol

5,10

KLASA Vb

 

Korytkowski Filip

6,0

Chrząszcz Zuzanna

5,36
Banaszewska Ada 5,09
Markowska Aleksandra 5,0

KLASA VIb

 

Mikołajczak Marcela

5,27

 Kicińska Aleksandra

5,09

 

 


Najlepsi uczniowie w Gimnazjum



KLASA I

Średnia ocen

Sztyber Jakub

5,13

Szarkowska Wiktoria

5,06

Golan Laura

5,0

KLASA II

 

Kunecki Paweł

5,07

KLASA III

 

Wojciechowska Wiktoria

5,93

Wójtowicz Aleksandra

5,87

Czechowski Michał

5,33

Justyńska Martyna

5,27

Klinkosz Patryk

5,20

Tkaczyk Dominika

5,20

Zieńkowski Sebastian

5,13

Szulc Julia

5,0

Szablewski Sebastian

5,0

  

 


Najlepsza absolwentka:


............