Jesteś tu: » Strona główna » Projekt edukacyjny »

SPOTKANIE KADRY NAUCZYCIELSKIEJ ORAZ RADY RODZICÓW

22 lutego 2017 roku miało miejsce drugie spotkanie części Kadry Pedagogicznej Zespołu Szkół w Ostaszewie natomiast dzień później tj. 23 lutego 2017 odbyło się spotkanie Rady Rodzicielskiej. Na spotkaniach tych rozmawiano m.in. na temat projektu „Nowoczesny i innowacyjny Zespół Szkół w Ostaszewie” oraz na temat jego dalszej realizacji.

W pierwszym spotkaniu uczestniczyła część nauczycieli biorąca udział w projekcie, która chciała dowiedzieć się szczegółów na temat dalszej realizacji projektu.

W spotkaniu z nauczycielami uczestniczył Koordynator projektu Tomasz Rusinowicz oraz Wójt Gminy Ostaszewo Michał Chrząszcz jak i Dyrekcja Zespołu Szkół w Ostaszewie, w spotkaniu z Radą Rodzicielską na pytania rodziców odpowiadała natomiast dyrektor Beata Zaniewska i wicedyrektor Sławomir Rozwalak oraz Wójt Gminy Michał Chrząszcz

Na spotkaniu z nauczycielami rozmawiano na temat zrealizowanych elementów projektu tj. trwającej rekrutacji, ogłoszonych dwóch zapytaniach na szkolenie nauczycieli oraz zakup sprzętu ICT jak i  na temat przygotowywanych programach autorskich oraz planowanych zakupach dla uczniów.

Na spotkaniu z Radą Rodzicielską omówiono główne cele projektu, podział na grupy uczniów i wskazano kto będzie opiekował się daną grupą. Rodzice pragnęli wiedzieć ja długo będzie trwał projekt i ile godzin zajęć jest przewidziane dla uczniów.

Każdy kto chciałby dowiedzieć się czegoś więcej o projekcie, zadać pytanie, zaproponować sugestię może pisać na adres biuroprojektuostaszewo@o2.pl

Tomasz Rusinowicz & Sławomir Rozwalak